واکنش معظّم له به اشک تمساح غرب برای کودکان حلب:  تحت هیچ شرایطی نمی‌توان به سیاست های منافقانه غرب اعتماد کرد

واکنش معظّم له به اشک تمساح غرب برای کودکان حلب: تحت هیچ شرایطی نمی‌توان به سیاست های منافقانه غرب اعتماد کرد


آنها می‌خواهند شکست حلب را به نحوی جبران کنند، خوشبختانه دنیا هم متوجه شده است و فریب اشک تمساح شما را نمی‌خورند، تناقض شما را در تمامی صحنه‌ها و برنامه های منافقانه متوجه می‌شوند‌

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در ابتدای درس خارج فقه خود که با حضور طلاب و روحانیان در مسجد اعظم قم برگزار شد، تصریح کردند: هر چه زمان می‌گذرد بی‌اعتمادی ما نسبت به سیاست حاکمان بر جوامع کنونی کم و کمتر می‌شود و به آنها بدبین‌تر می‌شویم.

معظم له سیاست های حاکم بر جهان امروز را مملو از دروغ، حیله گری و نفاق دانستند و گفتند: نمونه بارز آن بعد از شکست تروریست‌ها در حلب هویدا شد.

ایشان در واکنش به اشک تمساح غربی‌ها برای کودکان حلب گفتند: شما که برای کودکان حلب بعد از شکستی که خوردید در عالم تبلیغات و پشت تریبون‌ها به گریه می‌افتید چرا برای کودکان یمن گریه نکردید و نمی‌کنید؟

معظم له اضافه کردند: دبیرکل سازمان ملل اعلام کرد که رژیم سعودی کودک کش است، هرچند بنا به مسائل مالی اسم این رژیم را از لیست سیاه خود خارج کردند؛ یونیسف نیز اخیرا گزارش تکان دهنده‌ای درباره وضعیت کودکان در یمن منتشر کرده است، چرا یک ذره اشک نمی‌ریزید.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی غربی‌ها را تحت هیچ شرایطی قابل اعتماد ندانستند و گفتند: اعتمادی به این سیاست‌ها و سیاست مداران نمی‌شود کرد، آنچه مملو از دروغ، حقه بازی و نفاق است، تحت هیچ شرایطی نمی‌توان به آن اعتماد کرد.

ایشان افزودند: برای گرفتن حق خودمان در دنیای کنونی باید قوی و محکم باشیم، والا نتیجه همان می‌شود که امروز می‌بینیم.

معظم له خاطرنشان کردند: آنها می‌خواهند شکست حلب را به نحوی جبران کنند، خوشبختانه دنیا هم متوجه شده است و فریب اشک تمساح شما را نمی‌خورند، تناقض شما را در تمامی صحنه‌ها و برنامه های منافقانه متوجه می‌شوند.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به حماسه 9دی این روز را گرامی داشتند و گفتند: امروز به مناسبت همین مراسمی در مدرسه فیضیه برگزار می‌شود و ان شاءالله شرکت کنید.

Palabras clave :
captcha