حجت‌الاسلام والمسلمین رفعتی به ریاست شبکه جهانی ولایت منصوب شد

حجت‌الاسلام والمسلمین رفعتی به ریاست شبکه جهانی ولایت منصوب شد


نظر به اهمیت و ضرورت تبلیغ دین از رسانه های نوین انتظار می رود با تداوم تحول بنیادین در شبکه های جهانی ولایت، بهره گیری از ظرفیت های گرانسنگ حوزه های علمیه به ویژه مراکز تخصصی و به کارگیری نیروهای متعهد و متخصص در تثبیت و توسعه کمی و کیفی برنامه های این رسانه دینی گام بردارید.‌

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با صدور حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین عباس رفعتی را به عنوان رئیس شبکه جهانی ولایت منصوب کرد.

متن حکم معظم له به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب مستطاب حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ عباس رفعتی نائینی «زیده عزه»

با اهداء سلام و تحیت؛

نظر به تجارب، توانمندی‌ها، حسن سوابق علمی، مدیریتی و رسانه‌ای جنابعالی، بدین وسیله شما را به مدت دو سال به سمت رئیس موسسه جهانی ولایت منصوب می‌نمایم.

نظر به اهمیت و ضرورت تبلیغ دین از رسانه‌های نوین انتظار می‌رود با تداوم تحول بنیادین در شبکه‌های جهانی ولایت، بهره‌گیری از ظرفیت‌های گرانسنگ حوزه‌های علمیه به ویژه مراکز تخصصی و به کارگیری نیروهای متعهد و متخصص در تثبیت و توسعه کمی و کیفی برنامه‌های این رسانه دینی گام بردارید.

إن‌شاءالله همواره با استعانت از درگاه احدیت و نیز در سایه عنایت خاصه حضرت بقیة الله الاعظم (ارواحنا فداه) و همت و تلاش مضاعف همکاران، در جهت دستیابی به اهداف بلند موسسه جهانی ولایت در خدمت به اسلام و مسلمین موفق باشید.

ضمناً از خدمات و تلاش‌های بی‌دریغ جناب حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد حسینی قزوینی در مدت تصدی مسئولیت خطیر تقدیر و تشکر می‌کنم.

قم- ناصر مکارم شیرازی

مؤسسه جهانی ولایت تحت اشراف حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی که در سال گذشته موفق به کسب اولین مجوز رسمی به عنوان یک شبکه ماهواره‌ای غیردولتی از شورای عالی انقلاب فرهنگی شد، بیش از این مدیریت آن به مدت هشت سال بر عهده آیت‌الله حسینی قزوینی بود.

captcha