#ایثار_ادامه_دارد...

#ایثار_ادامه_دارد...


پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در نظر دارد با همکاری سازمان انتقال خون جهت دعوت عموم عزاداران حسینی به سنت حسنه ی اهدای خون، پویشی با عنوان #ایثار_ادامه_دارد راه اندازی نماید.‌

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ

وَ اللَّهِ لَا يَسْكُنُ دَمِي حَتَّى يَبْعَثَ اللَّهُ الْمَهْدِيَّ

به خدا قسم خون من از جوشش نمیافتد تا اینکه خدای متعال حضرت مهدی علیه السلام را برانگیزاند.

مناقب آل أبي طالب عليهم السلام (لابن شهرآشوب)، ج‏4، ص: 85

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در نظر دارد با همکاری سازمان انتقال خون جهت دعوت عموم عزاداران حسینی به سنت حسنه‌ی اهدای خون، پویشی با عنوان #ایثار_ادامه_دارد راه‌اندازی نماید.

آنچنانکه ما معتقدیم که امام حسین علیه السلام با ایثار خون خود بشریت را نجات داده و چراغ هدایتی برای زنده ماندن فطرت پاک انسان ها شده است، ما نیز می توانیم با اهداء خون خود جان انسانی را نجات بخشیم. در این پویش از عموم محبین حضرت سید الشهداء علیه السلام در سراسر جهان دعوت می کنیم با اهدای خون خود جلوه ای دیگر از ایثارگری آن حضرت را به تصویر بکشند.

ما بر آنیم تا در کنار تامین خون برای نیازمندان، جلوه هایی زیبا از جوشش عشق حضرت سید الشهداء علیه السلام در بین محبان ایشان خلق کنیم و با اشتراک گذاری این تصاویر در سایت‌ها و رسانه‌های مختلف جهان به تمام عالم اعلام داریم #ایثار_ادامه_دارد و تا ظهور حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف جهانیان شاهد تداوم آثار قیام امام حسین علیه السلام خواهند بود.

شایان توجه است که یکی از ثمرات این طرح تغییر تصاویر مخدوش کننده عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام  در موتور های جستجو و شناساندن چهره واقعی شیعه به جهانیان خواهد بود. ان شاء الله

قابل ذکر است این پویش به خواست خدا در مناسبت های مختلف در قالب حسنات دیگر ادامه خواهد یافت.

تصاویر اهداء خون خود را از طرق زیر برای ما ارسال نمایید.

پیام رسان سروش         09120523530

وبگاه اینترنتی pooyesh.makarem.ir   

برای مشاهده کلیپ مرتبط کلیک کنید

برای دانلود کلیپ مرتبط کلیک کنید

#ایثار_ادامه_دارد

#نذر_خون

 

برچسب ها :
captcha