پرداخت اینترنتی وجوهات شرعی، با استفاده از کارتهای عابر بانک عضو شتاب

پرداخت اینترنتی وجوهات شرعی، با استفاده از کارتهای عابر بانک عضو شتاب


‌ ‌ با توجه به درخواستهای مکرر مقلدین آیة الله العظمی مکارم شیرازی، مبنی بر فراهم آوردن بستری برای واریز نمودن وجوهات شرعی به شیوه اینترنتی، در این خصوص این امکان در پایگاه اطلاع رسانی دفتر معظم له فراهم گردیده است.‌

دفتر آیة الله العظمی مکارم شیرازی اعلام کرد با توجه به درخواستهای مکرر مقلدین معظم له مبنی بر فراهم آوردن بستری برای واریز نمودن وجوهات شرعی، به شیوه اینترنتی با استفاده از کارتهای عابر بانک عضو شتاب، در این خصوص امکان واریز وجوهات شرعی از طریق اینترنت در پایگاه اطلاع رسانی دفتر معظم له فراهم گردیده است که به مناسبت عید سعید فطر این سیستم افتتاح و آماده ی بهره برداری شده است.

مومنین از این پس، به سادگی و با کمترین هزینه  و وقت خواهند توانست وجوهات شرعیه خود، اعم از تبرعات و امور خیریه (ساخت مسجد، حسینیه، مراکز علمی،و...) رد مظالم و صدقات، کفارات، نماز و روزه استیجاری، خمس و... را به حساب این دفتر واریز تا تحت نظر مستقیم معظم له در امور مربوطه هزینه شود.

برای استفاده از این سیستم میتوانید به قسمت وجوهات پایگاه اطلاع رسانی دفترمعظم له مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که با پر کردن فرم مزبور و ارسال آن، گزارش وصول مبلغ، به ایمیل شخص ارسال شده و در صورت درخواست افراد (در  قسمت توضیحات فرم )، رسید ممهور به مهر دفتر به آدرس پستی آنها ارسال خواهد شد .

برچسب ها :
captcha