مسؤولان پیام حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن را درک کنند

مسؤولان پیام حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن را درک کنند


مردم هرچه بهتر به میان بیایند مدیران و مسؤولان باید بیشتر در حل مشکلات بویژه مشکلات اقتصادی کوشا باشند؛ امیدوارم مسؤولان پیام این حضور باشکوه را بشنوند و بدانند باید در حل مشکلات بیشتر و محکم تر بکوشند‌

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی امروز در آغاز درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم، از حضور گسترده مردم در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تقدیر کردند.

ایشان با بیان این که از ملت بیدار و هوشیار به خاطر حضور گسترده شان در راهپیمایی 22 بهمن تشکر می کنیم، ابراز داشتند: مردم در مواقعی که احساس کنند خطری در میان است پرشورتر از قبل در صحنه حاضر می شوند.

معظم له با تاکید بر این که طبق قرائن راهپیمایی دیروز بسیار باشکوه و بهتر از سالیان گذشته بود، گفتند: هر زمان دشمن فشار بیشتری می آورد مردم احساس می کنند محکم تر باید مشت بر دهان دشمن بکوبند.

ایشان افزودند: خدای متعال از همه قبول کند و این عمل خیر را در نامه اعمال شان ثبت و ضبط کند؛ از سوی دیگر این حضور باشکوه رسالت و مسؤولیت مسؤولان را سنگین تر می کند.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی ابراز داشتند: مردم هرچه بهتر به میان بیایند مدیران و مسؤولان باید بیشتر در حل مشکلات بویژه مشکلات اقتصادی کوشا باشند؛ امیدوارم مسؤولان پیام این حضور باشکوه را بشنوند و بدانند باید در حل مشکلات بیشتر و محکم تر بکوشند.

ایشان خاطرنشان کردند: ما برای هر کسی که برای حل مشکلات بویژه مشکلات اقتصادی مردم گامی بردارد دعا می کنیم.

captcha