همه مردم چه مخالف و چه موافق رئیس جمهور منتخب را یاری دهند/ اختلافات بعد از انتخابات به رفاقت تبدیل شود

همه مردم چه مخالف و چه موافق رئیس جمهور منتخب را یاری دهند/ اختلافات بعد از انتخابات به رفاقت تبدیل شود


حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در نخستین ساعت آغاز انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا رأی خود را در صندوق سیار ۵۴۹ انداختند‌

حضرت آیت‌ الله العظمی مکارم شیرازی در نخستین ساعت آغاز انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا رأی خود را در صندوق سیار ۵۴۹ انداختند.

ایشان در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت حضور مردم در پای صندوق رای فرمودند: امروز در تاریخ این کشور یک روز به یاد ماندنی خواهد بود و قرائن نیز نشانگر حضور آحاد ملت در پای صندوق های رای می باشد.

معظم له خطاب به نامزد پیروز افزودند: هرکسی که انتخاب شود، باید از همه ظرفیت های کشور استفاده کند و مردم نیز چه مخالف و چه موافق نامزد پیروز باید او را در حل مشکلات کشور یاری دهند.

ایشان خاطر نشان کردند: اختلافات باید پس از انتخابات فراموش شود و همه مردم باید نامزد منتخب را از خود بدانند و او را حمایت کنند تا کشور بتواند در مسیر حل مشکلات قدم بردارد.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی تاکید کردند: نامزد منتخب ریاست جمهوری باید به گونه نباشد که از اعوان و انصار خود در اداره پست های مدیریتی کشور استفاده کند بلکه حل مشکلات کشور تنها با یاری مردم و مسئولین قابل تحقق است.

معظم له در پایان خاطر نشان ساختند: حل همه مشکلات با همکاری همه مردم و مسئولان قابل تحقق است و با رای حداکثری مردم و تلاش رئیس جمهور منتخب ان شاء الله آینده خوبی برای کشور رقم خواهد خورد.

برچسب ها :
captcha