انتصاب حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده به سمت ریاست مؤسسه دارالإعلام لمدرسة اهل البیت (علیهم السلام)

انتصاب حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده به سمت ریاست مؤسسه دارالإعلام لمدرسة اهل البیت (علیهم السلام)


طی حکمی از سوی ریاست هیئت امنای مؤسسه دارالإعلام لمدرسة اهل البیت (علیهم السلام)، حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده به ریاست این مؤسسه منصوب گردید‌

به گزارش روابط عمومی مؤسسه دارالإعلام لمدرسة اهل‌البیت (علیهم السلام)، آیین معارفه ریاست مؤسسه دارالإعلام لمدرسة اهل‌البیت (علیهم السلام) با حضور اعضای هیئت امنا و مسئولین این موسسه و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در روز شنبه 15 آذرماه سال 1399 در این مؤسسه برگزار شد.

در این مراسم که با حضور اعضای هیئت امنا، معاونین و برخی مدیران برگزار گردید، طی حکمی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی مکارم شیرازی ریاست هیئت امنای موسسه، حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌رضا حاجی‌زاده به عنوان ریاست به مدت 2 سال منصوب و از خدمات حجت‌الاسلام والمسلمین احمد کوثری در مدت یکسال سرپرستی مؤسسه تجلیل گردید.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌رضا حاجی‌زاده که از فارغ‌التحصیلان و اساتید مؤسسه امام صادق (علیه السلام) وابسته به حضرت آیت‌الله العظمی سبحانی (دامت برکاته) هستند، بیش از 8 سال عهده دار معاونت آموزشی تربیتی جامعة‌‌الزهرا (سلام الله علیها) بودند. ایشان همکاری با مراکز علمی همانند جامعه الزهرا، جامعه المصطفی العالمیه، مرکز کامپیوتری نور و مجمع جهانی اهل بیت (علیهم السلام) را در قالب مدیریت گروه فلسفه، تدریس علوم عقلی، مدیریت طرح و برنامه، دبیری شوراهای مذاهب و فرق شیعی و گروه اندیشه معاصر مسلمین و ... در کارنامه سوابق خود دارند.

شایان ذکر است مؤسسه دارالإعلام لمدرسة اهل‌البیت (علیهم السلام) از سال 89 تحت اشراف مرجع عالی‌قدر حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی (دامت برکاته) فعالیت خود را با هدف نقد وهابیت، جریان‌های سلفی، افراطی و تکفیری آغاز کرد و طی سال‌ها فعالیت در این زمینه‌ها در شهر مقدس قم، با تأسیس شعبات مختلفی در شهرهای شیراز، اهواز و مشهد، پژوهشگران بسیاری را تربیت و ده ها کتاب به زبان‌های فارسی،‌ عربی و انگلیسی تألیف نموده است و اکنون به عنوان تنها مرکز تخصصی نقد وهابیت در سطح 4 حوزه‌های علمیه فعالیت‌های خود را در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی ادامه می‌دهد.

captcha