ناتوی عربی، اروپایی آمریکا علیه اسلام شکل گرفته است

ناتوی عربی، اروپایی آمریکا علیه اسلام شکل گرفته است


آمریکا نقشه کشیده است که همانگونه که سوریه و یمن را ویران کرد، سایر کشورهای اسلامی را نیز به جان یکدیگر بیندازند و با دست خودشان کشورهای خودشان را نابود کنند و از طرفی هم سلاح های دست دوم و سوم آمریکا به فروش برسد‌

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی صبح امروز در آغاز درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم با اشاره به شیطنت های اخیر دولتمردان آمریکایی فرمودند: اخیرا رئیس جمهور آمریکا دو پیشنهاد خطرناک داده است، اول اینکه گفته ما باید یک ناتوی عربی همانند ناتوی اروپایی تشکیل دهیم و عرب ها رو متحد کنیم و تحت حمایت آمریکا یک ارتش واحد از کشورهای عربی تشکیل دهیم.

معظم له افزودند: پیشنهاد بعدی رئیس جمهورآمریکا این بوده که گفته باید خاورمیانه را از سلاح پرکنیم.

ایشان تاکید کردند: آنها نقشه کشیده اند که همانگونه که سوریه و یمن را ویران کرده اند سایر کشورهای اسلامی را نیز به جان یکدیگر بیندازند تا با دست خودشان کشورهای خودشان را نابود کنند و از طرفی هم سلاح های دست دوم و سوم آمریکا هم به فروش برسد.

*آمریکا به دنبال به خاک و خون کشیدن خاورمیانه است

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی خاطرنشان کردند: آمریکایی ها درصدد این هستند که آتشی را که در سوریه و عراق درحال خاموش شدن است را در سایر کشورهای اسلامی روشن کنند و همه جای خاورمیانه را به خاک و خون بکشند.

ایشان خواستار بیدار شدن کشورهای منطقه شدند و تاکید کردند:دراین شرایط آیا کسی پیدا می شود به این کشورهای منطقه بفهماند که آمریکا چه نقشه شومی برای شما کشیده است؟ اگر کسی ذره ای عقل داشته باشد توطئه های آمریکا را می فهمد، کشورهای منطقه  چه زمانی می خواهند بیدار شوند و بفهمند که آمریکا برایشان چه نقشه ای کشیده است؟

*در ایام فاطمیه به مقدسات دیگران اهانت نشود

این مرجع تقلید در قسمت دیگری از بیانات خویش با اشاره به ایام فاطمیه دوم توجه و اهمیت این ایام را متذکر شدند و گفتند: در این ایام با اهمیت در کنار همه عرض ارادت ها باید متوجه شد که نباید در این شرایط حساس که ناتوی عربی و اروپایی وجود دارد، بهانه ای به دست دشمن داد که نقشه های شوم خود را اجرا کند.

معظم له افزودند: در ایام فاطمیه نباید به مقدسات دیگران اهانت کرد؛ این کار بسیار خطرناک است و مسئولیت فراوانی دارد؛ چرا که شرایط امسال با سال های قبل فرق دارد.

برچسب ها :
captcha